Apartmány v Olimp

Potřebujete ubytování v Olimp ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Olimp. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Olimp má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Apartments For You 

Foto: Apartments For You
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
98 %

Featuring 2 seasonal outdoor swimming pools and free WiFi, Apartments For You features accommodation in Olimp. Complimentary private parking is available on site.


2. Sara Sea View Olimp 

Foto: Sara Sea View Olimp
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %


3. Yamida Casa Rent 

Foto: Yamida Casa Rent
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Located in Olimp in the Constanţa County region, Yamida Casa Rent features a garden. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. This apartment will provide you with a cable TV, air conditioning and a living room.


4. Apartament Happiness 

Foto: Apartament Happiness
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
77 %

Apartament Happiness offers pet-friendly accommodation in Olimp, 41 km from Mamaia. This apartment offers an outdoor pool and free WiFi. Free private parking is available on site. There is a seating area and a kitchen as well as a private bathroom.

Pokoje

Apartmán s výhledem na moře
osoby64 - 90 RON za noc

5. Avo Apartments 

Foto: Avo Apartments
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
97 %

Avo Apartments is situated in Olimp and offers free bikes and a seasonal outdoor swimming pool. This apartment also features free WiFi. The apartment includes 1 bedroom, a kitchen with an oven and a microwave, as well as a coffee machine.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: